Home / ΒΟΛΕΪ / Ολυμπιακός – Άρης και Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ στις πρεμιέρες

Ολυμπιακός – Άρης και Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ στις πρεμιέρες

Όπως τελείωσε το πρωτάθλημα 2017-18 με τους τελικούς ΟλυμπιακούΆρη έτσι θα ξεκινήσει και το νέο πρωτάθλημα της Α1 βόλεϊ γυναικών.

Το ντέρμπι μεταξύ του Ολυμπιακού και του Άρη ξεχωρίζει στην πρεμιέρα που θα γίνει 27-28 Οκτωβρίου 2018.

Α1 βόλεϊ γυναικών

(1η αγωνιστική, 27/28 Οκτωβρίου 2018)

AON Πανναξιακός – ΑΣΠ Κόρινθος

ΑΟ Ηλυσιακός – ΑΣΠ Θέτις

ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΟΦ Πορφύρας

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΠΣ Αίας

Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ Άρης

ΑΣ Μακεδόνες – ΑΟ Θήρας

2η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Πανναξιακός
Κόρινθος – Ηλυσιακός
Θέτιδα Βούλας – Μαρκόπουλο
Πορφύρας – ΓΣ Ηλιούπολης
Αίας Ευόσμου – Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας – Άρης

3η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Ηλυσιακός – Μακεδόνες Αξιού
Μαρκόπουλο – Κόρινθος
ΓΣ Ηλιούπολης – Θέτιδα Βούλας
Ολυμπιακός – Πορφύρας
Άρης – Αίας Ευόσμου
Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας

4η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Μαρκόπουλο
Πανναξιακός – Ηλυσιακός
Κόρινθος – ΓΣ Ηλιούπολης
Θέτιδα Βούλας – Ολυμπιακός
Πορφύρας – Άρης
ΑΟ Θήρας – Αίας Ευόσμου

5η αγωνιστική (21 Νοεμβρίου)

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδόνες Αξιού
Μαρκόπουλο – Πανναξιακός
Ολυμπιακός – Κόρινθος
Άρης – Θέτιδα Βούλας
Αίας Ευόσμου – Πορφύρας
Ηλυσιακός – ΑΟ Θήρας

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Ολυμπιακός
Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
Ηλυσιακός – Μαρκόπουλο
Κόρινθος – Άρης
Θέτιδα Βούλας – Αίας Ευόσμου
ΑΟ Θήρας – Πορφύρας

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Άρης – Μακεδόνες Αξιού
Ολυμπιακός – Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – Ηλυσιακός
Αίας Ευόσμου – Κόρινθος
Πορφύρας – Θέτιδα Βούλας
Μαρκόπουλο – ΑΟ Θήρας

8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Αίας Ευόσμου
Πανναξιακός – Άρης
Ηλυσιακός – Ολυμπιακός
Μαρκόπουλο – ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος – Πορφύρας
ΑΟ Θήρας – Θέτιδα Βούλας

9η αγωνιστική (12 Δεκεμβρίου)

Πορφύρας – Μακεδόνες Αξιού
Αίας Ευόσμου – Πανναξιακός
Άρης – Ηλυσιακός
Ολυμπιακός – Μαρκόπουλο
Θέτιδα Βούλας – Κόρινθπς
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Θήρας

10η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Θέτιδα Βούλας
Πανναξιακός – Πορφύρας
Ηλυσιακός – Αίας Ευόσμου
Μαρκόπουλο – Άρης
ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας – Κόρινθος

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Κόρινθος – Μακεδόνες Αξιού
Θέτιδα Βούλας – Πανναξιακός
Πορφύρας – Ηλυσιακός
Αίας Ευόσμου – Μαρκόπουλο
Άρης – ΓΣ Ηλιούπολης
Ολυμπιακός – ΑΟ Θήρας

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Κόρινθος – Πανναξιακός
Θέτιδα Βούλας – Ηλυσιακός
Πορφύρας – Μαρκόπουλο
Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης
Άρης – Ολυμπιακός
ΑΟ Θήρας – Μακεδόνες Αξιού

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Πανναξιακός – Μακεδόνες Αξιού
Ηλυσιακός – Κόρινθος
Μαρκόπουλο – Θέτιδα Βούλας
ΓΣ Ηλιούπολης – Πορφύρας
Ολυμπιακός – Αίας Ευόσμου
Άρης – ΑΟ Θήρας

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Μακεδόνες Αξιού – Ηλυσιακός
Κόρινθος – Μαρκόπουλο
Θέτιδα Βούλας – ΓΣ Ηλιούπολης
Πορφύρας – Ολυμπιακός
Αίας Ευόσμου – Άρης
ΑΟ Θήρας – Πανναξιακός

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

Μαρκόπουλο – Μακεδόνες Αξιού
Ηλυσιακός – Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – Κόρινθος
Ολυμπιακός – Θέτιδα Βούλας
Άρης – Πορφύρας
Αίας Ευόσμου – ΑΟ Θήρας

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Μακεδόνες Αξιού – ΓΣ Ηλιούπολης
Πανναξιακός – Μαρκόπουλο
Κόρινθος – Ολυμπιακός
Θέτιδα Βούλας – Άρης
Πορφύρας – Αίας Ευόσμου
ΑΟ Θήρας – Ηλυσιακός

17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Ολυμπιακός – Μακεδόνες Αξιού
ΓΣ Ηλιούπολης – Πανναξιακός
Μαρκόπουλο – Ηλυσιακός
Άρης – Κόρινθος
Αίας Ευόσμου – Θέτιδα Βούλας
Πορφύρας – ΑΟ Θήρας

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Μακεδόνες Αξιού – Άρης
Πανναξιακός – Ολυμπιακός
Ηλυσιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος – Αίας Ευόσμου
Θέτιδα Βούλας – Πορφύρας
ΑΟ Θήρας – Μαρκόπουλο

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Αίας Ευόσμου – Μακεδόνες Αξιού
Άρης – Πανναξιακός
Ολυμπιακός – Ηλυσιακός
ΓΣ Ηλιούπολης – Μαρκόπουλο
Πορφύρας – Κόρινθος
Θέτιδα Βούλας – ΑΟ Θήρας

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Μακεδόνες Αξιού – Πορφύρας
Πανναξιακός – Αίας Ευόσμου
Ηλυσιακός – Άρης
Μαρκόπουλο – Ολυμπιακός
Κόρινθος – Θέτιδα Βούλας
ΑΟ Θήρας – ΓΣ Ηλιούπολης

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

Θέτιδα Βούλας – Μακεδόνες Αξιού
Πορφύρας – Πανναξιακός
Αίας Ευόσμου – Ηλυσιακός
Άρης – Μαρκόπουλο
Ολυμπιακός – ΓΣ Ηλιούπολης
Κόρινθος – ΑΟ Θήρας

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Μακεδόνες Αξιού – Κόρινθος
Πανναξιακός – Θέτιδα Βούλας
Ηλυσιακός – Πορφύρας
Μαρκόπουλο – Αίας Ευόσμου
ΓΣ Ηλιούπολης – Άρης
ΑΟ Θήρας – Ολυμπιακός

Στην PRE League το ντέρμπι ΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚ δεσπόζει στο πρόγραμμα της πρεμιέρας.

PRE League

(1η αγωνιστική, 27/28 Οκτωβρίου)

ΦΟ Βριλησσίων – ΑΟ Λαμίας 2013

Ηρακλής Κηφισιάς – ΓΑΣ Μεσσαράς

Πανιώνιος – ΑΟ Αιγάλεω

Άρτεμις Κορυδαλλού – ΑΕΚ

ΧΑΝΘ – ΖΑΟΝ

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Παναθηναϊκός – ΦΟ Βριλησσίων

ΑΟ Λαμίας – Ηρακλής Κηφισιάς

ΓΑΣ Μεσσαράς – Πανιώνιος

ΑΟ Αιγάλεω – Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΕΚ – ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ – ΖΑΟΝ

3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

Ηρακλής Κηφισιάς – Παναθηναϊκός

Πανιώνιος – ΑΟ Λαμίας

Άρτεμις Κορυδαλλού – ΓΑΣ Μεσσαράς

ΧΑΝΘ – ΑΟ Αιγάλεω

ΖΑΟΝ – ΑΕΚ

ΦΟ Βριλησσίων – ΠΑΟΚ

4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Παναθηναϊκός – Πανιώνιος

ΦΟ Βριλησσίων – Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΟ Λαμίας – Άρτεμις Κορυδαλλού

ΓΑΣ Μεσσαράς – ΧΑΝΘ

ΑΟ Αιγάλεω – ΖΑΟΝ

ΠΑΟΚ -ΑΕΚ

5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Άρτεμις Κορυδαλλού – Παναθηναϊκός

Πανιώνιος – ΦΟ Βριλησσίων

ΧΑΝΘ – ΑΟ Λαμίας

ΖΑΟΝ – ΓΑΣ Μεσσαράς

ΑΕΚ – ΑΟ Αιγάλεω

Ηρακλής Κηφισιάς – ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Παναθηναϊκός – ΧΑΝΘ

ΦΟ Βριλησσίων – Άρτεμις Κορυδαλλού

Ηρακλής Κηφισιάς – Πανιώνιος

ΑΟ Λαμίας – ΖΑΟΝ

ΓΑΣ Μεσσαράς – ΑΕΚ

ΠΑΟΚ – ΑΟ Αιγάλεω

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

ΖΑΟΝ – Παναθηναϊκός

ΧΑΝΘ – ΦΟ Βριλησσίων

Άρτεμις Κορυδαλλού – Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΕΚ – ΑΟ Λαμίας

ΑΟ Αιγάλεω – ΓΑΣ Μεσσαράς

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

ΦΟ Βριλησσίων – ΖΑΟΝ

Ηρακλής Κηφισιάς – ΧΑΝΘ

Πανιώνιος – Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΟ Λαμίας – ΑΟ Αιγάλεω

ΠΑΟΚ – ΓΑΣ Μεσσαράς

9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

ΑΟ Αιγάλεω – Παναθηναϊκός

ΑΕΚ – ΦΟ Βριλησσίων

ΖΑΟΝ – Ηρακλής Κηφισιάς

ΧΑΝΘ – Πανιώνιος

ΓΑΣ Μεσσαράς – ΑΟ Λαμίας

Άρτεμις Κορυδαλλού – ΠΑΟΚ

10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Παναθηναϊκός – ΓΑΣ Μεσσαράς

ΦΟ Βριλησσίων – ΑΟ Αιγάλεω

Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΕΚ

Πανιώνιος – ΖΑΟΝ

Άρτεμις Κορυδαλλού – ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ – ΑΟ Λαμίας

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

ΑΟ Λαμίας – Παναθηναϊκός

ΓΑΣ Μεσσαράς – ΦΟ Βριλησσίων

ΑΟ Αιγάλεω – Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΕΚ – Πανιώνιος

ΖΑΟΝ – Άρτεμις Κορυδαλλού

ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

ΑΟ Λαμίας – ΦΟ Βριλησσίων

ΓΑΣ Μεσσαράς – Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΟ Αιγάλεω – Πανιώνιος

ΑΕΚ – Άρτεμις Κορυδαλλού

ΖΑΟΝ – ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

ΦΟ Βριλησσίων – Παναθηναϊκός

Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΟ Λαμίας

Πανιώνιος – ΓΑΣ Μεσσαράς

Άρτεμις Κορυδαλλού – ΑΟ Αιγάλεω

ΧΑΝΘ – ΑΕΚ

ΖΑΟΝ – ΠΑΟΚ

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Παναθηναϊκός – Ηρακλής Κηφισιάς

ΑΟ Λαμίας – Πανιώνιος

ΓΑΣ Μεσσαράς – Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΟ Αιγάλεω – ΧΑΝΘ

ΑΕΚ – ΖΑΟΝ

ΠΑΟΚ – ΦΟ Βριλησσίων

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

Πανιώνιος – Παναθηναϊκός

Ηρακλής Κηφισιάς – ΦΟ Βριλησσίων

Άρτεμις Κορυδαλλού – ΑΟ Λαμίας

ΧΑΝΘ – ΓΑΣ Μεσσαράς

ΖΑΟΝ – ΑΟ Αιγάλεω

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Παναθηναϊκός – Άρτεμις Κορυδαλλού

ΦΟ Βριλησσίων – Πανιώνιος

ΑΟ Λαμίας – ΧΑΝΘ

ΓΑΣ Μεσσαράς – ΖΑΟΝ

ΑΟ Αιγάλεω – ΑΕΚ

ΠΑΟΚ – Ηρακλής Κηφισιάς

17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

ΧΑΝΘ – Παναθηναϊκός

Άρτεμις Κορυδαλλού – ΦΟ Βριλησσίων

Πανιώνιος – Ηρακλής Κηφισιάς

ΖΑΟΝ – ΑΟ Λαμίας

ΑΕΚ – ΓΑΣ Μεσσαράς

ΑΟ Αιγάλεω – ΠΑΟΚ

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Παναθηναϊκός – ΖΑΟΝ

ΦΟ Βριλησσίων – ΧΑΝΘ

Ηρακλής Κηφισιάς – Άρτεμις Κορυδαλλού

ΑΟ Λαμίας – ΑΕΚ

ΓΑΣ Μεσσαράς – ΑΟ Αιγάλεω

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

ΖΑΟΝ – ΦΟ Βριλησσίων

ΧΑΝΘ – Ηρακλής Κηφισιάς

Άρτεμις Κορυδαλλού – Πανιώνιος

ΑΟ Αιγάλεω – ΑΟ Λαμίας

ΓΑΣ Μεσσαράς – ΠΑΟΚ

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Παναθηναϊκός – ΑΟ Αιγάλεω

ΦΟ Βριλησσίων – ΑΕΚ

Ηρακλής Κηφισιάς – ΖΑΟΝ

Πανιώνιος – ΧΑΝΘ

ΑΟ Λαμίας – ΓΑΣ Μεσσαράς

ΠΑΟΚ – Άρτεμις Κορυδαλλού

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

ΓΑΣ Μεσσαράς – Παναθηναϊκός

ΦΟ Βριλησσίων – ΑΕΚ

Ηρακλής Κηφισιάς – ΖΑΟΝ

Πανιώνιος – ΧΑΝΘ

ΑΟ Λαμίας – ΓΑΣ Μεσσαράς

ΠΑΟΚ – Άρτεμις Κορυδαλλού

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Παναθηναϊκός – ΑΟ Λαμίας

ΦΟ Βριλησσίων – ΓΑΣ Μεσσαράς

Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΟ Αιγάλεω

Πανιώνιος – ΑΕΚ

Άρτεμις Κορυδαλλού – ΖΑΟΝ

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ

error: Content is protected !!